Ακτίνα: Κλειστό
Ακτίνα: km
Ρύθμιση ακτίνας για γεωεντοπισμό

ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2019 ΕΛΕΥΣΙΝΑ – ΜΑΓΟΥΛΑ

Εκλογικά Αποτελέσματα

Το Δικό μας Δημοψήφισμα

Τα αποτελέσματα του δικού μας δημοψηφίσματος από τους αναγνώστες μας που ψήφισαν
Για λίγες μόνο μέρες είχαμε αναρτήσει το συγκεκριμένο δημοψήφισμα και το αποσύραμε για ευνόητους λόγους ώστε να μην επηρεάσουμε με αυτά τα αποτελέσματα τη κοινή γνώμη.
Σας παρουσιάζουμε τα αποτελέσματα έστω και με αυτούς τους λίγους ψήφους που τελικά ανταποκρίνονται με τα πραγματικά δεδομένα όπως εξελίχθηκαν μετά από την ψηφοφορία των Δημοτικών εκλογών της 26ης- Μαΐου 2019  για τον Δήμο Ελευσίνα – Μαγούλα

Ποίος Υποψήφιος Δήμαρχος θα επικρατήσει στις Δημοτικές Εκλογές 2019 Ελευσίνα - Μαγούλα

Υποψήφιοι Δήμαρχοι στον Δήμο Ελευσίνα – Μαγούλα

Άλλη μια θητεία στον δημαρχιακό θώκο θα επιδιώξει ο νυν δήμαρχος Γιώργος Τσουκαλάς με τη στήριξη του ΣΥΡΙΖΑ. Αντίπαλοί του θα είναι ο ανεξάρτητος  Αργύρης Οικονόμου, ο οποίος θα στηριχθεί και από τον συνδυασμό «Ελευσίνα – Μαγούλα Πρώτη Πόλη», ο ανεξάρτητος μηχανολόγος-ναυπηγός Νίκος Τσίτσος. ο Παναγιώτης Καρποδίνης, με την Ενεργή Συμπολιτεία, καθώς και Το ΚΚΕ «κατεβάζει» τον Κώστα Κώνστα.

Εφέτος Ψηφίζουν και οι γεννηθέντες το έτος 2002

Γνωστοποιείται ότι εφέτος ενόψει Ευρωεκλογών και εκλογών για την ανάδειξη Δημάρχων, Δημοτικών Συμβουλίων, Τοπικών Συμβουλίων, Περιφερειαρχών και Περιφερειακών Συμβουλίων στις 26 Μαΐου 2019, θα έχουν τη δυνατότητα να ψηφίσουν για πρώτη φορά, οι γεννηθέντες το έτος 2002 (ανεξάρτητα από ποια ημερομηνία έχουν γεννηθεί).  Ήδη όλοι έχουν περιληφθεί στους εκλογικούς καταλόγους και  δεν χρειάζεται να κάνουν τίποτα, παρά μόνον την ημέρα των Εκλογών να πάνε να ψηφίσουν με την Ταυτότητά τους.

ΝΕΟ ! Εκλογικά Αποτελέσματα

ΝΕΟ ! Εκλογικά Τμήματα Ελευσίνας – Μαγούλας

ℹ Πληκτρολογήστε στην “Αναζήτηση:” τον αριθμό του Εκλογικού Τμήματος (Ε.Τ.) που έχετε ή τα αρχικά του Επίθετό σας.


Α/Α Ε. Τ.ΔΗΜΟΣ / ΔΗΜΟΤ. ΕΝΟΤΗΤΑKOINOTHTAΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ
4890ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΑ'ΕΚΛΟΓΙΚΟ2ο & 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ & ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΑΒΕΡΙΑΝΟΒΑ - ΓΚΑΛΙΝΑ
Εως : ΒΑΡΣΑΜΗ - ΚΑΛΛΙΟΠΗ
β) Ετεροδημότες
Από : ΑΛΕΞΟΥΔΗ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Έως : ΒΑΡΑΔΑ - ΣΤΥΛΙΑΝΗ
4890ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΑ'ΕΚΛΟΓΙΚΟ2ο & 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ & ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΑΒΕΡΙΑΝΟΒΑ - ΓΚΑΛΙΝΑ
Εως : ΒΑΡΣΑΜΗ - ΚΑΛΛΙΟΠΗ
4891ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΑ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ2ο & 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ & ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΒΑΣΙΛΑΚΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
Εως : ΓΙΩΤΗΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ
β) Ετεροδημότες
Από : ΒΛΑΧΟΠΑΝΟΥ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Έως : ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
4891ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΑ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ2ο & 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ & ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΒΑΣΙΛΑΚΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
Εως : ΓΙΩΤΗΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ
4892ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΑ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ2ο & 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ & ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΓΚΑΒΕΑ - ΕΛΕΝΗ
Εως : ΖΑΝΟΥ - ΒΑΣΙΛΙΚΗ
β) Ετεροδημότες
Από : ΓΚΟΥΜΑΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Έως : ΓΚΟΥΜΑΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4892ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΑ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ2ο & 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ & ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΓΚΑΒΕΑ - ΕΛΕΝΗ
Εως : ΖΑΝΟΥ - ΒΑΣΙΛΙΚΗ
4893ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΑ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ2ο & 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ & ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΖΑΠΟΥΝΙΔΗΣ - ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Εως : ΚΑΝΑΚΙΔΗ - ΜΑΡΙΑ
β) Ετεροδημότες
Από : ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Έως : ΚΑΛΛΙΑΝΤΕΡΗ - ΜΑΡΙΑ
4893ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΑ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ2ο & 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ & ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΖΑΠΟΥΝΙΔΗΣ - ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Εως : ΚΑΝΑΚΙΔΗ - ΜΑΡΙΑ
4894ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΑ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ2ο & 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ & ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ - ΑΝΔΡΙΑΝΑ
Εως : ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ - ΛΑΜΠΡΟΣ
β) Ετεροδημότες
Από : ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΗ - ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Έως : ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ - ΦΩΤΙΟΣ
4894ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΑ'ΕΚΛ .ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ2ο & 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ & ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ - ΑΝΔΡΙΑΝΑ
Εως : ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ - ΛΑΜΠΡΟΣ
4895ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΑ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ2ο & 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ & ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΚΟΜΒΟΛΙΔΟΥ - ΜΑΡΙΑ
Εως : ΚΩΤΤΑΚΗ - ΜΑΡΟΥΔΙΩ
β) Ετεροδημότες
Από : ΚΟΝΤΟΥΡΗ - ΜΑΡΙΑ
Έως : ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
4895ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΑ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ2ο & 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ & ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΚΟΜΒΟΛΙΔΟΥ - ΜΑΡΙΑ
Εως : ΚΩΤΤΑΚΗ - ΜΑΡΟΥΔΙΩ
4896ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΑ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ2ο & 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ & ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΛΑΒΙΔΑΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ
Εως : ΜΑΡΗΣ - ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
β) Ετεροδημότες
Από : ΛΑΜΟΓΙΑΝΝΗ - ΕΥΘΥΜΙΑ
Έως : ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4896ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΑ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ2ο & 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ & ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΛΑΒΙΔΑΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ
Εως : ΜΑΡΗΣ - ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
4897ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΑ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ2o Γενικό Λύκειο Ελευσίνας
ΠΑΓΚΑΛΟΥ & ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΜΑΡΙΝΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Εως : ΜΟΥΧΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΥΡΙΑΚΗ
β) Ετεροδημότες
Από : ΜΑΡΙΝΑΚΗ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Έως : ΜΟΥΜΙΝ ΟΓΛΟΥ - ΦΑΤΜΕ
4897ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΑ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ2o Γενικό Λύκειο Ελευσίνας
ΠΑΓΚΑΛΟΥ & ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΜΑΡΙΝΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Εως : ΜΟΥΧΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΥΡΙΑΚΗ
4898ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΑ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ2o Γενικό Λύκειο Ελευσίνας
ΠΑΓΚΑΛΟΥ & ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΜΠΑΓΓΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΛΑ
Εως : ΝΤΡΙΛΛΑΤ - ΟΝΤΕΤ
β) Ετεροδημότες
Από : ΜΠΑΚΑ - ΧΡΥΣΟΥΛΑ
Έως : ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ
4898ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΑ'ΕΚΛ.ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ2o Γενικό Λύκειο Ελευσίνας
ΠΑΓΚΑΛΟΥ & ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΜΠΑΓΓΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΛΑ
Εως : ΝΤΡΙΛΛΑΤ - ΟΝΤΕΤ
4899ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΑ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ2o Γενικό Λύκειο Ελευσίνας
ΠΑΓΚΑΛΟΥ & ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Εως : ΠΑΠΠΟΥΣ - ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
β) Ετεροδημότες
Από : ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΑ
Έως : ΠΑΠΑΜΑΚΑΡΙΟΥ - ΑΙΜΙΛΙΑ
4899ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΑ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ2o Γενικό Λύκειο Ελευσίνας
ΠΑΓΚΑΛΟΥ & ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Εως : ΠΑΠΠΟΥΣ - ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
4900ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΑ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ2o Γενικό Λύκειο Ελευσίνας
ΠΑΓΚΑΛΟΥ & ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ - ΕΛΕΝΗ
Εως : ΡΩΣΣΗΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ
β) Ετεροδημότες
Από : ΠΛΑΤΑΝΙΑ - ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Έως : ΡΕΦΗΚΟΓΛΟΥ - ΕΜΡΟΥ
4900ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΑ'ΕΚΛ.ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ2o Γενικό Λύκειο Ελευσίνας
ΠΑΓΚΑΛΟΥ & ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ - ΕΛΕΝΗ
Εως : ΡΩΣΣΗΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4901ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΑ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ2o Γενικό Λύκειο Ελευσίνας
ΠΑΓΚΑΛΟΥ & ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΣΑΒΒΑ - ΔΗΜΗΤΡΑ
Εως : ΣΤΕΦΟΥ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
β) Ετεροδημότες
Από : ΣΑΒΒΙΔΗΣ - ΣΑΒΒΑΣ
Έως : ΣΤΑΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
4901ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΑ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ2o Γενικό Λύκειο Ελευσίνας
ΠΑΓΚΑΛΟΥ & ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΣΑΒΒΑ - ΔΗΜΗΤΡΑ
Εως : ΣΤΕΦΟΥ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
4902ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΑ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ,
ΑΙΣΧΥΛΟΥ & ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ 9,19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΣΤΟΥΠΑΚΗ - ΑΘΗΝΑ
Εως : ΤΣΟΚΑΣ - ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ
β) Ετεροδημότες
Από : ΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Έως : ΤΣΙΤΣΩΝΗ - ΦΙΛΟΜΗΛΑ
4902ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΑ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ,
ΑΙΣΧΥΛΟΥ & ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ 9,19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΣΤΟΥΠΑΚΗ - ΑΘΗΝΑ
Εως : ΤΣΟΚΑΣ - ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ
4903ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΑ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ,
ΑΙΣΧΥΛΟΥ & ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ 9,19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΤΣΟΛΑΚ - ΧΑΜΠΕ
Εως : ΨΩΜΑΤΑΡΗΣ - ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
β) Ετεροδημότες Από : ΧΑΙΜΑΝΑΤΖΗΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Έως : ΨΑΡΡΑΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
γ) Κοινοτικοί
Από : MANGANI - GIUSEPPA
Έως : TORBOVA - MARGARITA
4903ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΑ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ,
ΑΙΣΧΥΛΟΥ & ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ 9,19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΤΣΟΛΑΚ - ΧΑΜΠΕ
Εως : ΨΩΜΑΤΑΡΗΣ - ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
β) Κοινοτικοί
Από : MANGANI - GIUSEPPA
Έως : TORBOVA - MARGARITA
4904ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΒ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΔΑΡΔΑΝΕΛΛΙΩΝ 85, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΑΒΕΡΙΝΑ - ΖΗΝΑΙΝΤΑ
Εως : ΒΕΤΣΙΚΑΣ - ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ
4904ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΒ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΔΑΡΔΑΝΕΛΛΙΩΝ 85, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΑΒΕΡΙΝΑ - ΖΗΝΑΙΝΤΑ
Εως : ΒΕΤΣΙΚΑΣ - ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ
4905ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΒ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΔΑΡΔΑΝΕΛΛΙΩΝ 85, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΒΙΔΑΛΗ - ΑΡΙΣΤΕΑ
Εως : ΓΚΡΟΥΜΑ - ΣΤΥΛΙΑΝΗ
β) Ετεροδημότες
Από : ΓΑΛΑΤΗΣ - ΑΓΓΕΛΟΣ
Έως : ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4905ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΒ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΔΑΡΔΑΝΕΛΛΙΩΝ 85, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΒΙΔΑΛΗ - ΑΡΙΣΤΕΑ
Εως : ΓΚΡΟΥΜΑ - ΣΤΥΛΙΑΝΗ
4906ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΒ'ΕΚΛ.ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΔΑΡΔΑΝΕΛΛΙΩΝ 85, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΓΛΗΓΟΡΗ - ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Εως : ΗΣΑΙΑ - ΑΝΤΟΥΑΝΕΤΤΑ
β) Ετεροδημότες
Από : ΓΩΓΟΣ - ΛΑΜΠΡΟΣ
Έως : ΔΟΣΗΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
4906ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΒ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΔΑΡΔΑΝΕΛΛΙΩΝ 85, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΓΛΗΓΟΡΗ - ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Εως : ΗΣΑΙΑ - ΑΝΤΟΥΑΝΕΤΤΑ
4907ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΒ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΔΑΡΔΑΝΕΛΛΙΩΝ 85, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΘΑΝΑΣΚΟ - ΑΡΕΤΗ
Εως : ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ - ΙΩΑΝΝΑ
β) Ετεροδημότες
Από : ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΕΥΑΝΘΙΑ
Έως : ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ
4907ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΒ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΔΑΡΔΑΝΕΛΛΙΩΝ 85, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΘΑΝΑΣΚΟ - ΑΡΕΤΗ
Εως : ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ - ΙΩΑΝΝΑ
4908ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΒ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΔΑΡΔΑΝΕΛΛΙΩΝ 85, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΚΑΡΒΑΣΕΛΙΑ - ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ
Εως : ΚΟΥΖΙΝΟΥ - ΣΩΤΗΡΙΑ
β) Ετεροδημότες
Από : ΚΑΤΣΙΚΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Έως : ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ - ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
4908ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΒ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΔΑΡΔΑΝΕΛΛΙΩΝ 85, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΚΑΡΒΑΣΕΛΙΑ - ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ
Εως : ΚΟΥΖΙΝΟΥ - ΣΩΤΗΡΙΑ
4909ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΒ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ ΚΑΙ ΑΡΚΑΔΙΟΥ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΚΟΥΚΗ - ΓΕΩΡΓΙΑ
Εως : ΛΟΥΤΣΑ - ΕΙΡΗΝΗ
β) Ετεροδημότες
Από : ΚΟΥΤΡΟΥΛΑ - ΑΣΗΜΙΝΑ
Έως : ΚΤΕΝΑΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ
4909ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΒ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ ΚΑΙ ΑΡΚΑΔΙΟΥ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΚΟΥΚΗ - ΓΕΩΡΓΙΑ
Εως : ΛΟΥΤΣΑ - ΕΙΡΗΝΗ
4910ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΒ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ ΚΑΙ ΑΡΚΑΔΙΟΥ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΛΥΓΔΑ - ΑΝΝΑ
Εως : ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
β) Ετεροδημότες
Από : ΛΥΡΑ - ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
Έως : ΜΕΡΚΟΥΡΙΑΔΗ - ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ
4910ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΒ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ ΚΑΙ ΑΡΚΑΔΙΟΥ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΛΥΓΔΑ - ΑΝΝΑ
Εως : ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4911ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΒ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ ΚΑΙ ΑΡΚΑΔΙΟΥ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΜΟΤΣΑΛΟΒ - ΙΓΚΟΡ
Εως : ΝΤΑΡΔΑΣ - ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ
β) Ετεροδημότες
Από : ΜΠΟΥΖΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Έως : ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ - ΕΙΡΗΝΗ
4911ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΒ'ΕΚΛ.ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ ΚΑΙ ΑΡΚΑΔΙΟΥ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΜΟΤΣΑΛΟΒ - ΙΓΚΟΡ
Εως : ΝΤΑΡΔΑΣ - ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ
4912ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΒ'ΕΚΛ.ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ\4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ ΚΑΙ ΑΡΚΑΔΙΟΥ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΝΤΑΤΗ - ΠΑΝΩΡΑΙΑ
Εως : ΠΑΥΛΙΔΟΥ - ΟΛΓΑ
β) Ετεροδημότες
Από : ΠΑΝΟΥ - ΛΑΜΠΡΙΝΗ
Έως : ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4912ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΒ'ΕΚΛ.ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ ΚΑΙ ΑΡΚΑΔΙΟΥ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΝΤΑΤΗ - ΠΑΝΩΡΑΙΑ
Εως : ΠΑΥΛΙΔΟΥ - ΟΛΓΑ
4913ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΒ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ ΚΑΙ ΑΡΚΑΔΙΟΥ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ
β) Ετεροδημότες
Από : ΡΑΛΛΗ - ΟΛΓΑ
Έως : ΣΑΚΚΑ - ΑΘΗΝΑ
4913ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΒ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ ΚΑΙ ΑΡΚΑΔΙΟΥ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ
4914ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΒ'ΕΚΛ.ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ ΚΑΙ ΑΡΚΑΔΙΟΥ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΣΑΜΟΛΑΔΑ - ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ
Εως : ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
β) Ετεροδημότες
Από : ΣΚΟΔΡΑ - ΣΤΕΦΑΝΙΑ
Έως : ΣΤΕΡΓΙΟΥ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4914ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΒ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ ΚΑΙ ΑΡΚΑΔΙΟΥ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΣΑΜΟΛΑΔΑ - ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ
Εως : ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
4915ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΕΛΕΥΣΙΝΟΣΒ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ,
ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ 6 & ΤΡΙΠΤΟΛΕΜΟΥ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΤΑΒΕΡΝΑΡΗ - ΜΑΡΙΑ
Εως : ΤΣΟΥΓΚΟΥ - ΙΣΜΗΝΗ
β) Ετεροδημότες
Από : ΤΖΙΚΑ - ΖΩΗ
Έως : ΤΣΙΑΡΑΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
4915ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΒ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ,
ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ 6 & ΤΡΙΠΤΟΛΕΜΟΥ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΤΑΒΕΡΝΑΡΗ - ΜΑΡΙΑ
Εως : ΤΣΟΥΓΚΟΥ - ΙΣΜΗΝΗ
4916ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΒ'ΕΚΛ.ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ,
ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ 6 & ΤΡΙΠΤΟΛΕΜΟΥ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΤΣΟΥΚΑΛΑ - ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Εως : ΨΩΡΑΣ - ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
β) Ετεροδημότες
Από : ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗ - ΕΛΕΝΗ
Έως : ΧΡΙΣΤΟΦΑ - ΣΩΤΗΡΙΑ
γ) Κοινοτικοί
Από : FANIZZA - DONATO
Έως : VRABIE STERKOYDI - AURELIA
4916ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΒ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ,
ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ 6 & ΤΡΙΠΤΟΛΕΜΟΥ, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΤΣΟΥΚΑΛΑ - ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Εως : ΨΩΡΑΣ - ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
β) Κοινοτικοί
Από : FANIZZA - DONATO
Έως : VRABIE STERKOYDI - AURELIA
4917ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΓ'ΕΚΛ.ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ,
ΠΙΝΔΟΥ & ΑΘΗΝΑΣ 22, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΑΒΕΡΙΝΑ - ΡΑΙΣΑ
Εως : ΒΑΛΛΑΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
β) Ετεροδημότες Από : ΑΒΡΑΜΗ - ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Έως : ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΛΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4917ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΓ'ΕΚΛ.ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ,
ΠΙΝΔΟΥ & ΑΘΗΝΑΣ 22, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΑΒΕΡΙΝΑ - ΡΑΙΣΑ
Εως : ΒΑΛΛΑΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
4918ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΓ'ΕΚΛ.ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ,
ΠΙΝΔΟΥ & ΑΘΗΝΑΣ 22, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΒΑΜΒΑΚΑ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Εως : ΓΙΟΥΣΟΥΦΙΔΟΥ - ΤΕΡΕΖΑ
4918ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΓ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ,
ΠΙΝΔΟΥ & ΑΘΗΝΑΣ 22, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΒΑΜΒΑΚΑ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Εως : ΓΙΟΥΣΟΥΦΙΔΟΥ - ΤΕΡΕΖΑ
4919ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΓ'ΕΚΛ .ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ,
ΠΙΝΔΟΥ & ΑΘΗΝΑΣ 22, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΓΙΩΡΓΑ - ΜΑΡΙΑ
Εως : ΖΑΠΟΥΝΙΔΟΥ - ΚΥΡΙΑΚΗ
β) Ετεροδημότες
Από : ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ - ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Έως : ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ - ΣΤΕΦΑΝΟΣ
4919ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΓ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ,
ΠΙΝΔΟΥ & ΑΘΗΝΑΣ 22, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΓΙΩΡΓΑ - ΜΑΡΙΑ
Εως : ΖΑΠΟΥΝΙΔΟΥ - ΚΥΡΙΑΚΗ
4920ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΓ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ,
ΠΙΝΔΟΥ & ΑΘΗΝΑΣ 22, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΖΑΡΚΑΔΑ - ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ
Εως : ΚΑΝΑΒΑΣ - ΜΙΧΑΗΛ
4920ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΓ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ,
ΠΙΝΔΟΥ & ΑΘΗΝΑΣ 22, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΖΑΡΚΑΔΑ - ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ
Εως : ΚΑΝΑΒΑΣ - ΜΙΧΑΗΛ
4921ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΓ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ,
ΠΙΝΔΟΥ & ΑΘΗΝΑΣ 22, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΚΑΝΑΚΗ - ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Εως : ΚΛΩΝΑΡΗΣ - ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
β) Ετεροδημότες
Από : ΚΑΝΙΜΑ - ΕΙΡΗΝΗ
Έως : ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ - ΜΑΡΙΑ
4921ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΓ'ΕΚΛ.ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ,
ΠΙΝΔΟΥ & ΑΘΗΝΑΣ 22, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΚΑΝΑΚΗ - ΑΓΓΕΛΙΚΗ Εως : ΚΛΩΝΑΡΗΣ - ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
4922ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΓ'ΕΚΛ.ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ,
ΠΙΝΔΟΥ & ΑΘΗΝΑΣ 22, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΚΟΚΚΑΛΑ - ΕΙΡΗΝΗ
Εως : ΚΥΤΤΑΡΑΤΖΗΣ - ΣΠΥΡΙΔΩΝ
β) Ετεροδημότες
Από : ΚΟΥΝΤΟΥΡΑ - ΕΛΕΝΗ
Έως : ΚΡΙΘΥΜΟΣ - ΘΕΟΔΩΡΟΣ
4922ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΓ'ΕΚΛ.ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ,
ΠΙΝΔΟΥ & ΑΘΗΝΑΣ 22, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΚΟΚΚΑΛΑ - ΕΙΡΗΝΗ
Εως : ΚΥΤΤΑΡΑΤΖΗΣ - ΣΠΥΡΙΔΩΝ
4923ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΓ'ΕΚΛ.ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ,
ΓΥΦΤΕΑ 27, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΚΩΒΑΙΟΥ - ΙΩΑΝΝΑ
Εως : ΜΑΚΡΗΣ -
ΧΡΗΣΤΟΣ
β) Ετεροδημότες
Από : ΛΕΒΕΝΤΟΥΡΗΣ - ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Έως : ΛΕΒΕΝΤΟΥΡΗΣ - ΘΕΟΔΩΡΟΣ
4923ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΓ'ΕΚΛ.ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ,
ΓΥΦΤΕΑ 27, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΚΩΒΑΙΟΥ - ΙΩΑΝΝΑ
Εως : ΜΑΚΡΗΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ
4924ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΓ'ΕΚΛ.ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ,
ΓΥΦΤΕΑ 27, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΜΑΚΡΙΔΗ - ΑΝΑΤΟΛΗ
Εως : ΜΙΧΑΗΛΟΥ - ΧΡΗΣΤΟΣ
β) Ετεροδημότες
Από : ΜΑΜΑΚΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Έως : ΜΙΣΙΡΚΑ - ΓΕΩΡΓΙΑ
4924ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΓ'ΕΚΛ.ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ,
ΓΥΦΤΕΑ 27, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΜΑΚΡΙΔΗ - ΑΝΑΤΟΛΗ
Εως : ΜΙΧΑΗΛΟΥ - ΧΡΗΣΤΟΣ
4925ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΓ'ΕΚΛ.ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ,
ΓΥΦΤΕΑ 27, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ - ΓΕΩΡΓΙΟ Σ
Εως : ΝΑΤΣΟΥ - ΑΛΙΚΗ
β) Ετεροδημότες Από : ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ - ΗΛΙΑΣ Έως : ΝΑΚΗ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
4925ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΓ'ΕΚΛ.ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ,
ΓΥΦΤΕΑ 27, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΝΑΤΣΟΥ - ΑΛΙΚΗ
4926ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΓ'ΕΚΛ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ,
ΓΥΦΤΕΑ 27, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΝΕΖΗ - ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Εως : ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ - ΧΡΥΣΗ
β) Ετεροδημότες
Από : ΝΤΑΒΑΡΗ - ΖΩΗ
Έως : ΠΑΝΤΑΛΗ - ΣΟΦΙΑ
4926ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΓ'ΕΚΛ.ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ,
ΓΥΦΤΕΑ 27, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΝΕΖΗ - ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Εως : ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ - ΧΡΥΣΗ
4927ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΓ'ΕΚΛ.ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ,
ΓΥΦΤΕΑ 27, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΑΝΔΡΕΑΣ
Εως : ΠΡΟΥΤΣΟΥ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
β) Ετεροδημότες
Από : ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗ - ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Έως : ΠΑΣΧΑΛΗ - ΣΤΑΜΑΤΙΑ
4927ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΓ'ΕΚΛ.ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ,
ΓΥΦΤΕΑ 27, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΑΝΔΡΕΑΣ
Εως : ΠΡΟΥΤΣΟΥ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
4928ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΓ'ΕΚΛ.ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ,
ΓΥΦΤΕΑ 27, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΠΥΘΑΓΟΡΑ - ΟΥΡΑΝΙΑ
Εως : ΣΚΕΝΤΖΟΥ - ΜΑΡΙΑ
4928ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΓ'ΕΚΛ.ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ,
ΓΥΦΤΕΑ 27, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΠΥΘΑΓΟΡΑ - ΟΥΡΑΝΙΑ
Εως : ΣΚΕΝΤΖΟΥ - ΜΑΡΙΑ
4929ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΓ'ΕΚΛ.ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ,
ΓΥΦΤΕΑ 27, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΣΚΛΑΒΟΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Εως : ΤΖΙΒΕΛΕΚΑΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
β) Ετεροδημότες
Από : ΣΚΟΥΜΠΛΑ - ΕΥΤΥΧΙΑ
Έως : ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4929ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΓ'ΕΚΛ.ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ,
ΓΥΦΤΕΑ 27, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΣΚΛΑΒΟΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Εως : ΤΖΙΒΕΛΕΚΑΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4930ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΓ'ΕΚΛ.ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ,
ΓΥΦΤΕΑ 27, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΤΖΙΚΑ - ΖΩΗ
Εως : ΦΑΝΤΑΚΗ - ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
β) Ετεροδημότες
Από : ΤΖΙΜΑΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Έως : ΤΣΙΛΙΧΡΗΣΤΟΥ - ΛΕΜΟΝΙΑ
4930ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΓ'ΕΚΛ.ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ,
ΓΥΦΤΕΑ 27, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
Από : ΤΖΙΚΑ - ΖΩΗ
Εως : ΦΑΝΤΑΚΗ - ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
4931ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΓ'ΕΚΛ.ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ,
ΓΥΦΤΕΑ 27, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΦΑΡΜΑΚΗ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΨΩΦΑΚΗΣ - ΣΠΥΡΙΔΩΝ
β) Ετεροδημότες
Από : ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
Έως : ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
γ) Κοινοτικοί
Από : BIELA TSAPARIKOS - ELZBIETA MARIA
Έως : LILL - PATRICIA MAY
4931ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ
ΕΛΕΥΣΙΝΟΣΓ'ΕΚΛ.ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ,
ΓΥΦΤΕΑ 27, 19200, ΕΛΕΥΣΙΝΑ
α) Από : ΦΑΡΜΑΚΗ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΨΩΦΑΚΗΣ - ΣΠΥΡΙΔΩΝ
β) Κοινοτικοί
Από : BIELA TSAPARIKOS - ELZBIETA MARIA
Έως : LILL - PATRICIA MAY
4932ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΜΑΓΟΥΛΑΣΑ'ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο & 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 8, 19018, ΜΑΓΟΥΛΑ
α) Από : ΑΒΔΑΛΑΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Εως : ΓΙΩΤΗ - ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
β) Ετεροδημότες
Από : ΒΟΥΤΣΙΝΑ - ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
Έως : ΒΟΥΤΣΙΝΑ - ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
4932ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΜΑΓΟΥΛΑΣΑ'ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο & 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 8, 19018, ΜΑΓΟΥΛΑ
Από : ΑΒΔΑΛΑΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Εως : ΓΙΩΤΗ - ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
4933ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΜΑΓΟΥΛΑΣΑ'ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο & 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 8, 19018, ΜΑΓΟΥΛΑ
α) Από : ΓΚΑΛΙΟΥΡΗ - ΑΝΝΑ
Εως : ΚΑΡΑΓΚΟΥΛΜΕΖΙΔΟΥ - ΙΩΑΝΝΑ
β) Ετεροδημότες
Από : ΔΕΣΥΛΛΑΣ - ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Έως : ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ
4933ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΜΑΓΟΥΛΑΣΑ'ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο & 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 8, 19018, ΜΑΓΟΥΛΑ
Από : ΓΚΑΛΙΟΥΡΗ - ΑΝΝΑ
Εως : ΚΑΡΑΓΚΟΥΛΜΕΖΙΔΟΥ - ΙΩΑΝΝΑ
4934ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΜΑΓΟΥΛΑΣΑ'ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο & 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 8, 19018, ΜΑΓΟΥΛΑ
α) Από : ΚΑΡΑΚΑΛΟΒΑ - ΜΑΡΙΑ
Εως : ΛΕΥΚΟΧΕΙΡ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ
β) Ετεροδημότες
Από : ΚΑΤΣΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
Έως : ΚΑΤΣΑΝΟΥ - ΑΡΧΟΝΤΙΑ
4934ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΜΑΓΟΥΛΑΣΑ'ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο & 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 8, 19018, ΜΑΓΟΥΛΑ
Από : ΚΑΡΑΚΑΛΟΒΑ - ΜΑΡΙΑ
Εως : ΛΕΥΚΟΧΕΙΡ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ
4935ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΜΑΓΟΥΛΑΣΑ'ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο & 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 8, 19018, ΜΑΓΟΥΛΑ
α) Από : ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Εως : ΝΙΩΡΑΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
β) Ετεροδημότες
Από : ΜΑΝΩΛΗ - ΕΛΕΝΗ
Έως : ΝΑΤΣΙΟΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ
4935ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΜΑΓΟΥΛΑΣΑ'ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο & 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 8, 19018, ΜΑΓΟΥΛΑ
Από : ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Εως : ΝΙΩΡΑΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4936ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΜΑΓΟΥΛΑΣΑ'ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο & 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 8, 19018, ΜΑΓΟΥΛΑ
α) Από : ΝΟΔΑΡΑ - ΠΑΓΩΝΑ
Εως : ΡΕΒΕΝΗΣΙΟΥ - ΔΕΣΠΟΙΝΑ
β) Ετεροδημότες
Από : ΡΑΧΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΑ
Έως : ΡΑΧΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΑ
4936ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΜΑΓΟΥΛΑΣΑ'ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο & 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 8, 19018, ΜΑΓΟΥΛΑ
Από : ΝΟΔΑΡΑ - ΠΑΓΩΝΑ
Εως : ΡΕΒΕΝΗΣΙΟΥ - ΔΕΣΠΟΙΝΑ
4937ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΜΑΓΟΥΛΑΣΑ'ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο & 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 8, 19018, ΜΑΓΟΥΛΑ
Από : ΡΕΜΗ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Εως : ΤΑΧΤΣΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4937ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΜΑΓΟΥΛΑΣΑ'ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο & 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 8, 19018, ΜΑΓΟΥΛΑ
Από : ΡΕΜΗ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Εως : ΤΑΧΤΣΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4938ΑΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΜΑΓΟΥΛΑΣΑ'ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο & 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 8, 19018, ΜΑΓΟΥΛΑ
α) Από : ΤΕΒΕΝΤΖΙΔΗΣ - ΗΛΙΑΣ
Εως : ΨΩΡΑΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
β) Ετεροδημότες
Από : ΤΣΕΤΙΝΕΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Έως : ΦΑΡΜΑΚΗΣ - ΗΛΙΑΣ
4938ΒΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΜΑΓΟΥΛΑΣΑ'ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ1ο & 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 8, 19018, ΜΑΓΟΥΛΑ
Από : ΤΕΒΕΝΤΖΙΔΗΣ - ΗΛΙΑΣ
Εως : ΨΩΡΑΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΑΘΕ ΠΟΥ ΨΗΦΙΖΕΙΣ

ΝΕΟ ! ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΛΟΓΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΛΟΓΗΣ
Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ

Έχοντας υπόψη:

1. Τις διατάξεις του άρθρου 23 ν.3852/2010 «Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης – Πρόγραμμα Καλλικράτης» (Α΄ 87) , όπως αντικαταστάθηκε από το άρθρο 22 του ν.4555/2018 Πρόγραμμα «ΚΛΕΙΣΘΕΝΗΣ Ι» (Α΄133) και του άρθρου 154, παρ.8 του ν. 4600/2019 (Α΄43).
2. Τις αριθ. 291/2019 και 358/2019 (διορθωτική) καθώς και την αριθ. 293/2019 αποφάσεις του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Αθηνών με την οποία ανακηρύχθηκαν οι αναφερόμενοι σ’ αυτές συνδυασμοί υποψηφίων δημοτικών συμβούλων, συμβούλων κοινότητας και προέδρων κοινοτήτων για τις εκλογές της 26ης Μαΐου 2019.

Γνωστοποιούμε ότι

Για τις δημοτικές και κοινοτικές εκλογές της 26ης Μαΐου 2019 ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί υποψηφίων για το Δήμο Ελευσίνας.

Συνδυασμοί για την ανάδειξη δημοτικών αρχών:

Α’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ : «ΑΛΛΑ-ΖΟΥΜΕ ΤΩΡΑ»
Υποψήφιος Δήμαρχος: ΤΣΙΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ελευσίνος
1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΑΧΜΕΤΟΓΛΟΥ ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ του ΜΕΖΝΟΥ
3. ΒΑΠΟΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΓΙΟΒΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΗΛΙΑ
5. ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
6. ΓΚΙΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΑΝΔΡΕΑ
7. ΓΚΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
8. ΔΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
10. ΚΟΣΜΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
11. ΛΑΓΟΥ ΣΤΑΜΑΠΑ (ΜΑΤΟΥΛΑ) του ΘΩΜΑ
12. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓEΩΡΓlOY
13. ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
14. ΜΑΡΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
15. ΜΑΡΟΥΓΚΑ ΧΡΙΣΠΝΑ του ΜΕΛΕΠΟΥ
16. ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
17. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
18. ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
19. ΜΠΑΡΤΑΤΙΛΑΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
20. ΜΠΟΡΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
21. ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
22. ΝΤΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ
23. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΠΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
24. ΠΑΝΑΠΩΤΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ
25. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
26. ΣΤΑΘΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
27. ΣΤΑΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
28. ΣΤΕΡΚΟΥΔΗ ΒΡΑΜΠΙΕ ΑΟΥΡΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕ
29. ΣΥΚΟΒΑΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
30. ΤΣΑΦΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
31. ΤΣΟΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤAΣOYΛA) του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
32. ΦΡΟΝΙΜΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
33. ΧΙΟΝΙΔΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Μαγούλας
1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΧΡΗΣΤΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓEΩPΓlOY
3. ΚΟΤΣΑΛΗ ΒΙΟΥΝΙΕΝΚΟ ΓΚΑΛΙΝΑ του ΚΩΣΤΑ
4. ΛΙΑΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΗΛΙΑ
6. ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓEΩPΓlOY
8. ΤΣΟΥΓΚΡΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Β’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: « ΕΝΕΡΓΗ ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ»
Υποψήφιος Δήμαρχος: ΚΑΡΠΟΔΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΥ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ελευσίνος
1. ΑΠΟΚΟΡΩΝΙΩΤΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΤΕΤΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΔΑΒΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ
5. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ – ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
6. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΙΑΣΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
9. ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΜΕΛΕΙΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΙΙΟΥ
10. ΚΑΡΜΠΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΧΑΗΛ
11. ΚΑΡΠΟΔΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
12. ΛΑΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΜΑΡΚΑΤΗ-ΛΕΚΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΑΝΙΗΛ
14. ΜΕΛΕΤΙΟΥ ΔΙΟΜΗΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15. ΜΗΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ
16. ΜΟΝΑΧΟΛΙΑ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) συζ. ΗΛΙΑ
17. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
18. ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
19. ΠΑΣΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
20. ΠΕΔΙΑΔΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
21. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΡΩΝΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
22. ΤΣΟΠΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Μαγούλας
1. ΑΝΤΩΝΑΡΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΒΑΜΒΑΚΑ – ΙΑΚΩΒΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ
4. ΚΑΛΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΤΥΧΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΙΩΑΝΝΗ

Γ’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: « ΕΝΩΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ»
Υποψήφιος Δήμαρχος: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ελευσίνος
1. ΑΓΡΙΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΠΝΟΥ
2. ΑΔΑΜ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΜΙΛΠΑΔΗ
3 .ΒΑΡΑΣΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΎ
5. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΓΚΟΥΜΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΔΙΟΛΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΚΑΛΟΓΡΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΚΟΡΟΠΟΥΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΚΡΙΕΚΟΥΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΚΡΙΤΣΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του KΩNΣTANΤΙNOY
12. ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
13. ΛΟΥΚΑ-ΛΑΖΟΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
14. ΜΑΡΟΥΓΚΑ KΩNΣTANΤΙNA του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
15 .ΜΙΛΗΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
16. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
17. ΜΠΑΛΟΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
18. ΜΠΕΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
19. ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
20. ΝΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
21.ΝΤΑΤΗ ΠΑΝΩΡΑΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
22. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ
23. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΥ-ΚΑΛΟΜΕΝΙΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
24. ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
25. ΠΡΑΜΑΝΤΙΩΤΗ-ΙΑΚΩΒΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
26. ΡΟΥΣΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
27. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
28. ΣΥΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
29. ΣΩΤΗΡΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
30. ΤΕΤΡΑΔΗ-ΤΑΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
31. ΤΖΑΡΤΖΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
32. ΤΣΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
33. ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Μαγούλας
1 ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΚΟΥΤΣΑΥΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
3 ΜΑΧΛΗ-ΤΣΑΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
4 ΠΑΤΜΑΝΟΓΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
5 ΡΕΝΤΟΥΜΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΕΙΡΉΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7 ΣΥΛΕΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
8 ΤΟΥΡΚΟΔΗΜΗΤΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δ’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: « ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ »
Υποψήφιος Δήμαρχος: ΚΩΝΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΕΛΕΤΙΟΥ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ελευσίνος
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓEΩPΓlOY
4. ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΒΡΥΣΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
7. ΓΚΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΓΚΙΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΓΚΙΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
10. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
11. ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
12. ΚΟΛΟΒΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
13. ΚΟΥΜΠΟΥΡΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ του ΔΗΜΟΥ
14. ΛΙΑΓΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15. ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
16 .ΜΑΪΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
17. ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
18. ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
19. ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
20. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
21. ΜΟΝΟΧΟΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΗΛΙΑ
22. ΜΠΑΡΟΥΤΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
23. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
24. ΠΟΤΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
25. ΣΑΣΕΛΟΥ ΑΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ
26. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΕΛΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
27. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
28. ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ ΑΡΗΣ του ΗΛΙΑ
29. ΤΣΙΝΤΖΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
30. ΤΣΟΠΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
31. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
32. ΧΡΥΣΟΓΟΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Μαγούλας
1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΖΑΓΚΑΒΙΕΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΟΣ
4 .ΚΟΡΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΠΟΥ
5 .ΛΙΓΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΠΕΔΙΑΔΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7. ΠEΤPOΓlANNOY ΕΛΕΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
8 .ΣΑΠΚΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Ε’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: « ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ »
Υποψήφιος Δήμαρχος: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ελευσίνος
1. ΑΝΘΗ ΓΚΙΟΚΑ ΣΕΒΑΣΜΙΑ (ΕΥΗ) του ΗΡΑΚΛΗ
2. ΑΝΤΩΝΑΡΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΒΙΟΛΕΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΉΤΡΙΟΥ
6. ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
8. ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΔΡΟΣΟΥ
9. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΚΟΥΡΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
12. ΚΡΙΕΚΟΥΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13. ΛΙΑΣΚΟΣ (ΧΕΙΜΑΡΑΣ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15. ΜΟΙΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΤANIA) του ΜΕΛΕΤΙΟΥ
16 ΜΟΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
17.ΜΟΥΡΙΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
18. ΜΠΑΡΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
19. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του KΩNΣΤANΤΙNOY
20. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΜΕΛΕΠΟΥ
21. ΠΑΠΠΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
22. ΡΟΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
23. ΡΟΥΣΣΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του ΜΙΧΑΗΛ
24. ΣΑΜΠΑΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
25. ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΜΙΛΠΑΔΗ
26. ΣΚΟΡΔΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΞΕΝΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
27. ΣΤΡΑΪΤΟΥΡΗ ΖΩΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
28. ΤΑΤΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
29. ΤΖΙΓΚΙΤΖΕΛΑ ΜΕΡΜΗΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
30. ΤΖΙΜΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
31. ΤΟΠΤΣΗ ΜΑΛΑΧΙΑ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
32. ΤΟΥΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
33. ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Μαγούλας
1.ΚΑΒΟΥΡΑ -ΣΕΡΕΜΕΤΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2.ΜΙΧΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3 .ΜΟΙΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
4 .ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
5. ΠΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
6. ΠΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΣΙΓΑΡΑ ΑΡΕΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΛΗ) του ΙΩΑΝΝΗ

ΙΙ. Συνδυασμοί για την ανάδειξη συμβούλων Κοινότητας Ελευσίνος:

Α’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: « ΕΝΩΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ»
Υποψήφιοι Σύμβουλοι:
1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ-ΚΑΡΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3. ΑΡΝΑΟΥΤΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΓΚΙΟΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΟΦΟΚΛΗ
5. ΔΕΔΕΗΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΠΝΟΥ
7. ΚΟΤΣΙΦΗ-ΤΖΙΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΚΥΡΙΑΖΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
9. ΛΕΜΟΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΠΝΟΥ
10. ΛΙΣΓΑΡΑ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
11. ΛOYKOΓlANNAKH ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΕΥΣΤΡΑΠΟΥ
12. ΜΑΝΤΗΣ ΓEΩPΓlOΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
13. ΜΑΡΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
14. ΣΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
15. ΤΕΝΕΚΕΤΖΗ-ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
17. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ

Β’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: « ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ »
Υποψήφιοι Σύμβουλοι:
1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
2. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΛΑΛΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΛΕΒΕΝΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ
5. ΝΤΟΥΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΘΩΜΑ
6. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
8. ΣΑΓΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΣΚΟΤΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
10. ΤΣΑΚΙΛΤΣΙΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11. ΧΡΥΣΟΓΟΝΙΔΗ ΠΟΠΗ συζ. ΙΟΡΔΑΝΗ

Γ’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: « ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ »
Υποψήφιοι Σύμβουλοι:
1. ΓΑΛΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3.ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ
5. ΔΙΠΛΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΗΡΑΚΛΗ
6. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΒΠΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΚΑΝΤΗΛ ΧΑΣΑΝ ΣΙΔΙΚΑ του ΤΕΦΗΚ
8. ΚΑΠΟΥΑ ΚΩΝΣΤΑΝΠΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
9. ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
10.ΝΤΑΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΗΛΙΑ
11. ΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
12. ΣΙΜΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ – ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΣΤΑΘΗ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΠΝΟΥ
14. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
15. ΤΖΑΦΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
16. ΤΟΥΡΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
17. ΨΩΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΙΙ. Συνδυασμοί για την ανάδειξη συμβούλων Κοινότητας Μαγούλας:

Α’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: « ΕΝΩΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ»
Υποψήφιοι Σύμβουλοι:
1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΣΚΟΥΡΑ-ΤΣΙΝΩΝΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ (ΡΙΑ) του ΗΛΙΑ
6. ΣΚΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΠΝΑ-ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΣΠΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΤΡΥΠΙΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
9. ΤΣΙΩΝΗ ΖΩΓΡΑΦΩ (ΦΟΥΛΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΦΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΓΚΟΡ
11. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Β’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: « ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ »
Υποψήφιοι Σύμβουλοι:
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΔΑΛΑΜΑΓΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΔΡΟΣΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΜΙΧΑΗΛΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ συζ. ΕΥΣΤΡΑΠΟΥ
5. ΜΟΝΟΧΟΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
6. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
7. ΣΟΥΡΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Γ’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: « ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ »
Υποψήφιοι Σύμβουλοι:
1. ΑΝΑΝΤΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΚΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΖΙΑΓΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΦΩΤΟΥ
4. ΚΑΝΑΚΗ ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ (ΝΙΚΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΚΑΡΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΚΡΙΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
8. ΣΠΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Οι έδρες της εκλογικής περιφέρειας Ελευσίνος ανέρχονται σε είκοσι δύο (22).
Οι έδρες της εκλογικής περιφέρειας Μαγούλας ανέρχονται σε πέντε (5).
Οι έδρες του συμβουλίου της Κοινότητας Ελευσίνος ανέρχονται σε έντεκα (11).
Οι έδρες του συμβουλίου της Κοινότητας Μαγούλας ανέρχονται σε επτά (7).

Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 26η Μαΐου 2019, ημέρα Κυριακή, και θα αρχίσει την 07:00 ώρα και θα λήξει την 19: 00 ώρα στα εκλογικά τμήματα που έχουν ορισθεί με την υπ΄αριθμ. 153737/03-05-2019 απόφαση της Περιφερειάρχη Αττικής.

Το πρόγραμμα αυτό να τοιχοκολληθεί έξω από κάθε κατάστημα ψηφοφορίας και στα δημοσιότερα μέρη του Δήμου

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ

Χρήσιμες πληροφορίες για τις εκλογές της 26ης Μαΐου και της 2ας Ιουνίου 2019

Χρήσιμες πληροφορίες για τις εκλογές της 26ης Μαΐου και της 2ας Ιουνίου 2019

Α. ΓΕΝΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ

1. Πότε και για ποιες εκλογές ψηφίζουμε;

Οι Ευρωεκλογές στην Ελλάδα διεξάγονται ταυτόχρονα με τον  πρώτο γύρο των Περιφερειακών, Δημοτικών και Κοινοτικών Εκλογών την Κυριακή 26 Μαΐου 2019. Η ψηφοφορία διαρκεί από τις 7:00 το πρωί έως τις  7.00 το απόγευμα.

Ειδικά για τις Ευρωεκλογές, στα λοιπά κράτη – μέλη της Ευρωπαϊκής Ένωσης, στο έδαφος των οποίων θα ψηφίσουν οι Έλληνες εκλογείς που διαμένουν μόνιμα ή βρίσκονται σε αυτά κατά την ημέρα των εκλογών, η ημέρα της ψηφοφορίας είναι  το Σάββατο 25 Μαΐου 2019, από τις 7:00 το πρωί έως τις 7:00 το απόγευμα τοπική ώρα.

Την Κυριακή 26 Μαΐου 2019 ψηφίζουμε για:

➜ Ευρωεκλογές

➜ Περιφερειακές Εκλογές

➜ Δημοτικές Εκλογές

➜ Κοινοτικές Εκλογές

2. Η ψήφος είναι υποχρεωτική;

Η άσκηση του εκλογικού δικαιώματος σύμφωνα με την εκλογική νομοθεσία είναι υποχρεωτική.

3. Ποιοι  εξαιρούνται από την άσκηση του εκλογικού τους δικαιώματος;

Από την υποχρεωτική άσκηση του εκλογικού δικαιώματος απαλλάσσονται νόμιμα οι κάτοικοι του εξωτερικού, όσοι έχουν υπερβεί το 70ό έτος της ηλικίας τους και μόνο για τις αυτοδιοικητικές εκλογές όσοι διαμένουν την ημέρα της ψηφοφορίας σε απόσταση μεγαλύτερη των 200 χιλιομέτρων από το εκλογικό τμήμα στο οποίο ψηφίζουν.

4. Πού μπορώ να ψηφίσω;

Οι ψηφοφόροι ψηφίζουν σε δύο γειτονικά τμήματα (π.χ. 123Α, 123Β)

Α Τμήμα

Β Τμήμα

➜ Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο ➜ Δήμος
➜ Περιφέρεια ➜ Κοινότητα

Έτσι,

➜ Αποφεύγεται ο συνωστισμός σε ένα μεγάλο εκλογικό τμήμα

➜ Οι πολίτες εξυπηρετούνται από 2 δικαστικούς αντιπροσώπους

➜ Οι δικαστικοί αντιπρόσωποι καταμετρούν μόνο 2 κάλπες

5. Πώς θα μάθω πού ψηφίζω;

Οι εκλογείς μπορούν να μάθουν πού ψηφίζουν:

➜ Μέσω της ιστοσελίδας του υπουργείου Εσωτερικών www.ypes.gr «Μάθε πού Ψηφίζεις»

➜ Καλώντας στο Τηλεφωνικό Κέντρο της Διεύθυνσης Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης του Υπουργείου Εσωτερικών και στον αριθμό 213 136 1500, από Δευτέρα έως Κυριακή, 09:00 έως 17:00.

Προσοχή: Για τη διευκόλυνση των εκλογέων, προτείνεται πρώτα η χρήση της διαδικτυακής εφαρμογής στο www.ypes.gr «Μάθε που ψηφίζεις» και μόνο στην περίπτωση που αντιμετωπίσουν δυσκολία να επικοινωνήσουν τηλεφωνικά με την υπηρεσία ενημέρωσης των πολιτών, ώστε να ενημερωθούν για το εκλογικό τμήμα που ψηφίζουν.

6. Τι να κάνω αν δεν βρίσκω το όνομά μου στους εκλογικούς καταλόγους;

Αν δεν βρείτε το όνομά σας, στους εκλογικούς καταλόγους απευθυνθείτε στο Δήμο, στα δημοτολόγια του οποίου είστε εγγεγραμμένοι, μέχρι και το πέρας της ψηφοφορίας.

7. Βρήκα το όνομά μου σε άλλο δήμο από αυτόν στον οποίο είμαι δημότης. Τι κάνω;

Οι εκλογικοί κατάλογοι για τις εκλογές του Μαΐου 2019 περιλαμβάνουν τις μεταβολές μέχρι τις 28 Φεβρουαρίου 2019 και δεν επιδέχονται αλλαγές.

Ενδεχομένως το αίτημά σας για μεταδημότευση υποβλήθηκε μετά τις 28 Φεβρουαρίου 2019.

Για τις μελλοντικές εκλογές, απευθυνθείτε στο Δήμο σας, για να επικαιροποιηθούν τα στοιχεία σας.

8. Ανακάλυψα ότι είμαι διπλοεγγεγραμμένος. Τι  κάνω;

Είστε εγγεγραμμένος στα δημοτολόγια δύο ή περισσοτέρων δήμων. Για τις εκλογές του 2019, οφείλετε να ψηφίσετε στο δήμο της νόμιμης εγγραφής σας η οποία εξακριβώνεται κατόπιν επικοινωνίας σας με τους οικείους δήμους. Ο δικαστικός αντιπρόσωπος θα σας καλέσει να υπογράψετε υπεύθυνη δήλωση ότι γνωρίζετε πως είστε διπλοεγγεγραμμένος και δεν ψηφίσατε ούτε και θα ψηφίσετε αλλού. Αυτές οι δηλώσεις θα συγκεντρωθούν στο Υπουργείο Εσωτερικών και θα διασταυρωθούν. Με αυτήν τη διαδικασία διασφαλίζεται το κύρος των εκλογών. Ας μην ξεχνάμε ότι η διπλοψηφία απαγορεύεται και τιμωρείται αυστηρά.

9. Είμαι Έλληνας πολίτης και στις εκλογές του Μαΐου 2019 θα βρίσκομαι εξωτερικό. Μπορώ να ψηφίσω από εκεί;

Για τις Ευρωεκλογές μπορείτε να ψηφίσετε στην Περιφέρεια της οικείας ελληνικής Προξενικής Αρχής σε κράτος μέλος της Ευρωπαϊκής Ένωσης, εφόσον είχατε υποβάλει τη σχετική αίτηση μέχρι τις 5 Απριλίου 2019, ώστε να περιληφθείτε σε ειδικό εκλογικό κατάλογο Ελλήνων κατοίκων Ε.Ε. Ειδικά για τους Έλληνες που διαμένουν στο Ηνωμένο Βασίλειο η αντίστοιχη ημερομηνία για τη υποβολή αίτησης ήταν η 10η Απριλίου 2019.

Οι  Έλληνες πολίτες που διαμένουν ή θα βρίσκονται στο εξωτερικό την ημέρα της ψηφοφορίας και επιθυμούν να ψηφίσουν στις Δημοτικές και Περιφερειακές Εκλογές, μπορούν να ασκήσουν το εκλογικό τους δικαίωμα μόνο στην Ελλάδα.

10. Υπάρχουν διευκολύνσεις για ψηφοφόρους ΑμεΑ;

Οι ψηφοφόροι με αναπηρία ψηφίζουν κατ’ απόλυτη προτεραιότητα. Εφόσον ζητηθεί, οι εφορευτικές επιτροπές υποχρεούνται να τους διευκολύνουν.

11. Σε ποια ηλικία αποκτάται το δικαίωμα της ψήφου;

Στην Ελλάδα, δικαίωμα ψήφου έχουν, για πρώτη φορά, όλοι όσοι συμπληρώνουν το 17ο έτος της ηλικίας τους κατά το έτος των εκλογών. Άρα για τις Εκλογές του 2019, μπορούν να ψηφίσουν όσοι έχουν γεννηθεί από 1/1/2002 μέχρι και 31/12/2002.

➜ Φέτος ψηφίζουν για πρώτη φορά 536.920 νέοι ψηφοφόροι εκ των οποίων 106.760 πολίτες ηλικίας 17 ετών.

12. Με τι έγγραφα ψηφίζω; Τι κάνω αν έχω χάσει την αστυνομική μου ταυτότητα;

Μπορείτε να ψηφίσετε  με την αστυνομική ταυτότητα, το διαβατήριό σας,  την άδεια οδήγησης ή το ατομικό βιβλιάριο υγείας όλων των ασφαλιστικών ταμείων που έχουν εκδοθεί από τις αρμόδιες ελληνικές αρχές. Η «κομμένη» ταυτότητα είναι αποδεκτή. Εάν έχουν αλλάξει τα προσωπικά σας στοιχεία (π.χ. μεταβολή επωνύμου λόγω διαζυγίου), θα πρέπει να προσκομίσετε τα σχετικά δικαιολογητικά. Στρατιωτικοί και υπηρετούντες στα σώματα ασφαλείας χρησιμοποιούν την υπηρεσιακή τους ταυτότητα. Οι πολίτες της Ευρωπαϊκής Ένωσης οφείλουν να προσκομίσουν έγκυρο αποδεικτικό ταυτότητας ή διαβατήριο.

13. Τι να κάνω αν τα στοιχεία μου στους εκλογικούς καταλόγους είναι διαφορετικά από αυτά της ταυτότητάς μου;

Εξαρτάται από τις διαφορές. Αν είναι ουσιώδεις, μπορεί να απαιτηθεί να προμηθευτείτε, από το δήμο σας, πιστοποιητικό ταυτοπροσωπίας. Καλό είναι να εφοδιαστείτε με αυτό έγκαιρα, για να αποφύγετε τις ταλαιπωρίες της τελευταίας στιγμής.

14. Είμαι ετεροδημότης. Ψηφίζω;

Οι ετεροδημότες εκλογείς στις Δημοτικές και Περιφερειακές εκλογές (πρώτη και δεύτερη Κυριακή) ασκούν το εκλογικό τους δικαίωμα αποκλειστικά και μόνο στην Περιφέρεια του Δήμου που είναι δημότες.

Για τις ευρωεκλογές οι ετεροδημότες ψηφίζουν αποκλειστικά και μόνο στον τόπο διαμονής τους, στους ειδικούς καταλόγους του Δήμου του οποίου είναι εγγεγραμμένοι. Σημειώνεται ότι ψηφίζουν μαζί με τους άλλους εκλογείς και δεν συστήνονται ειδικά τμήματα ετεροδημοτών.

➜ Φέτος θα ψηφίσουν σε όλη την Επικράτεια 112.504 ετεροδημότες.

15. Πόσες ημέρες εκλογική άδεια δικαιούμαι, με βάση την  χιλιομετρική απόσταση της περιοχής που ψηφίζω;

Όσοι εργάζονται 5 ημέρες δικαιούνται:

➜ Αυτοί που θα μετακινηθούν από 200-400 χλμ, 1 εργάσιμη ημέρα

➜ Αυτοί που θα μετακινηθούν από 401χλμ και άνω, 2 εργάσιμες  ημέρες, εφόσον κινηθούν εξ ολοκλήρου οδικώς με βάση την υπεύθυνη δήλωσή τους

Όσοι εργάζονται 6 ημέρες δικαιούνται:

➜ Αυτοί που θα μετακινηθούν από 100-200 χλμ, 1 εργάσιμη ημέρα

➜ Αυτοί που θα μετακινηθούν από 201-400 χλμ, 2 εργάσιμες ημέρες

➜ Αυτοί που θα μετακινηθούν από 401χλμ και άνω,  3 εργάσιμες ημέρες

Και για τις δύο παραπάνω περιπτώσεις, όσοι μετακινηθούν σε νησιά, για τα οποία δεν υπάρχει πρόσβαση, ο αριθμός ημερών άδειας, θα εξετάζεται κατά περίπτωση, ανάλογα με την απόσταση και τις ειδικές συνθήκες μετακίνησης, χωρίς η άδεια αυτή να υπερβαίνει τις 3 εργάσιμες ημέρες.

16. Μπορώ να ψηφίσω ηλεκτρονικά μέσω διαδικτύου;

Είναι απαραίτητο να παραστείτε αυτοπροσώπως στο εκλογικό σας τμήμα.

17. Μπορώ αντί για σταυρό (+) να βάλω ✓ (τικ);

Ψηφίζουμε αποκλειστικά με σταυρό (+) στην αριστερή ή τη δεξιά πλευρά του ψηφοδελτίου. Εάν βάλουμε σταυρό, και αριστερά και δεξιά, το ψηφοδέλτιο θεωρείται άκυρο.

Β. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΕΣ

1. Πότε ψηφίζω;

Την Κυριακή 26 Μαΐου 2019 από τις 7 το πρωί έως τις 7 το απόγευμα.

2. Πόσες εκλογικές περιφέρειες έχει η Ελλάδα για τις Ευρωεκλογές και πόσους Ευρωβουλευτές εκλέγει η Ελλάδα;

Για την εκλογή των μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου, η Ελληνική Επικράτεια αποτελεί μία ενιαία εκλογική περιφέρεια. Συνεπώς τα πολιτικά κόμματα έχουν καταρτίσει ενιαία ψηφοδέλτια ανά την επικράτεια.

➜ Φέτος συμμετέχουν στις Ευρωεκλογές 40 πολιτικά κόμματα και συνασπισμοί κομμάτων.

➜ Η Ελλάδα εκλέγει συνολικά 21 αντιπροσώπους στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο, κατέχει δηλαδή 21 έδρες.

3. Βάζω σταυρούς στις Ευρωεκλογές κι αν ναι πόσους;

Ο εκλογέας μπορεί να εκφράσει την προτίμησή του υπέρ τεσσάρων (4) κατά ανώτατο όριο υποψηφίων του συνδυασμού που θα επιλέξει.

4. Ποιοι έχουν δικαίωμα ψήφου στις Ευρωεκλογές του 2019 στην Ελλάδα;

α. Δικαίωμα ψήφου για την εκλογή των Ελλήνων – μελών στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο έχουν οι Έλληνες πολίτες που:

➜ Συμπληρώνουν το 17ο έτος της ηλικίας τους κατά το έτος της εκλογής (μέχρι 31 Δεκεμβρίου του 2019). Σε αυτές τις εκλογές για το Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο, θα ψηφίσουν όσοι έχουν γεννηθεί από 1.1.2002 μέχρι και 31.12.2002

➜ Είναι εγγεγραμμένοι σε εκλογικό κατάλογο δήμου της χώρας και δεν έχουν στερηθεί του δικαιώματος του εκλέγειν.

β. Το εκλογικό δικαίωμα έχουν επίσης και οι πολίτες της Ευρωπαϊκής Ένωσης που:

➜ Διαμένουν στην Ελλάδα και συμπληρώνουν το 17 έτος της ηλικίας κατά το έτος της εκλογής (μέχρι 31 Δεκεμβρίου 2019). Στις εκλογές του 2019 για το Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο, θα ψηφίσουν όσοι έχουν γεννηθεί από 1.1.2002 μέχρι και 31.12.2002.

➜ Δεν έχουν στερηθεί το δικαίωμα του εκλέγειν στην Ελλάδα και στο κράτος μέλος καταγωγής τους.

➜ Έχουν εγγραφεί στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους δήμου του ελληνικού κράτους μέχρι 28 Φεβρουαρίου 2019.

Φέτος έχουν εγγραφεί στους εκλογικούς καταλόγους 22.812 πολίτες των λοιπών κρατών – μελών της Ευρωπαϊκής Ένωσης.

5. Ποιο είναι το κατώτερο όριο για την είσοδο των πολιτικών κομμάτων στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο;

Τα πολιτικά κόμματα πρέπει να συγκεντρώσουν τουλάχιστον το 3% των ψήφων για να μπορέσουν να εκλέξουν ευρωβουλευτή.

6. Πώς θα εκλεγούν τα μέλη του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου στην Ελλάδα;

Σύμφωνα με το δίκαιο της ΕΕ, όλες οι χώρες πρέπει να χρησιμοποιούν εκλογικά συστήματα που να εξασφαλίζουν αναλογική εκπροσώπηση, γεγονός που σημαίνει ότι ο αριθμός των εκλεγμένων μελών από κάθε κόμμα εξαρτάται από το ποσοστό των ψήφων που έλαβε το κόμμα. Στην Ελλάδα εφαρμόζεται η ψήφος με σταυρό προτίμησης, η οποία δίνει στους ψηφοφόρους τη δυνατότητα να πριμοδοτήσουν συγκεκριμένους υποψήφιους. Στα ψηφοδέλτια των κομμάτων ή συνδυασμών μπορούν να τεθούν μέχρι και τέσσερις (4) σταυροί προτίμησης. Οι υποψήφιοι που λαμβάνουν τους περισσότερους σταυρούς προτίμησης εκλέγονται, εφόσον βέβαια το κόμμα τους έχει εξασφαλίσει έδρα.

7. Πώς θα μάθω ποιοι είναι υποψήφιοι;

Ο Άρειος Πάγος, ως αρμόδιο  Δικαστήριο της Ελλάδας, ανακοίνωσε τους υποψήφιους κατά συνδυασμούς στις 12 Μαΐου 2019, δύο εβδομάδες πριν τις εκλογές. Περισσότερες πληροφορίες www.areiospagos.gr.

8. Πού θα δω τα αποτελέσματα των Ευρωεκλογών;

Τα αποτελέσματα των εκλογών ανακοινώνονται ζωντανά στην ιστοσελίδα του Υπουργείου Εσωτερικών (https://ekloges.ypes.gr), για κάθε τμήμα μετά την αποστολή τους, στο Υπουργείο, από τον Δικαστικό Αντιπρόσωπο την Κυριακή 26 Μαΐου 2019.

9. Ποια είναι τα επόμενα βήματα αμέσως μετά τις Ευρωεκλογές;

Τις ημέρες αμέσως μετά την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων, τα νέα μέλη του νέου Κοινοβουλίου εργάζονται για να σχηματίσουν πολιτικές ομάδες. Η πολιτική σύνθεση του νέου Κοινοβουλίου θα καταστήσει ενδεχομένως αναγκαία τη δημιουργία νέων συμμαχιών και την ανάδειξη νέων ομάδων. Στην πρώτη σύνοδο της ολομέλειας, το νέο Κοινοβούλιο θα εκλέξει τον νέο Πρόεδρο του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου. Το νέο Κοινοβούλιο θα εκλέξει στη συνέχεια τον νέο Πρόεδρο της Ευρωπαϊκής Επιτροπής και αργότερα θα εξετάσει και θα εγκρίνει ολόκληρη την Επιτροπή.

Γ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ

Στις Αυτοδιοικητικές Εκλογές 2019 ψηφίζουμε:

➜ για την ανάδειξη των περιφερειακών και δημοτικών αρχών

➜ για την ανάδειξη περιφερειάρχη και μελών περιφερειακού συμβουλίου

➜ για την ανάδειξη δημάρχου και μελών δημοτικού συμβουλίου

➜ για την ανάδειξη των οργάνων διοίκησης των κοινοτήτων (συμβούλους κοινότητας για τις κοινότητες άνω των 300 κατοίκων ή προέδρων κοινοτήτων για τις κοινότητες έως 300 κατοίκων)

1. Πότε ψηφίζω;

Την Κυριακή 26 Μαΐου 2019, και αν χρειαστεί, και την Κυριακή 2 Ιουνίου 2019 (σε όσους Δήμους και Περιφέρειες δεν υπήρξε συνδυασμός που συγκέντρωσε το 50% συν 1 ψήφο), από τις 7 το πρωί έως τις 7 το απόγευμα.

2. Πόσους σταυρούς προτίμησης σημειώνω;

Περιφερειακές Εκλογές:

Με το σταυρό προτίμησης ο εκλογέας εκφράζει την προτίμησή του:

➜ Προς έναν (1) υποψήφιο σύμβουλο στις εκλογικές περιφέρειες όπου εκλέγονται έως και 3 περιφερειακοί σύμβουλοι.

➜ Προς έναν (1) ή δύο (2) υποψηφίους συμβούλους στις εκλογικές περιφέρειες όπου εκλέγονται από 4 έως και 7 περιφερειακοί σύμβουλοι.

➜ Προς έναν (1) ή δύο (2) ή τρεις (3) υποψηφίους συμβούλους στις εκλογικές περιφέρειες όπου εκλέγονται από 8 έως και 12 περιφερειακοί σύμβουλοι.

➜ Προς έναν (1) ή δύο (2) ή τρεις (3) ή τέσσερις (4) υποψηφίους συμβούλους στις εκλογικές περιφέρειες όπου εκλέγονται περισσότεροι από 12 περιφερειακοί σύμβουλοι.

Δημοτικές Εκλογές:

➜ Σε δήμους που αποτελούν ενιαία εκλογική περιφέρεια: έως τρεις (3) σταυρούς προτίμησης

➜ Σε δήμους που αποτελούνται από περισσότερες εκλογικές περιφέρειες:

α. Όταν  η εκλογική περιφέρεια έχει έως τρεις (3) έδρες: έναν (1) σταυρό προτίμησης

β. Όταν  η εκλογική περιφέρεια έχει περισσότερες από τρεις (3) έδρες: έως τρεις (3) σταυρούς προτίμησης

και

έναν (1) σταυρό προτίμησης σε υποψήφιο δημοτικό σύμβουλο από τις λοιπές εκλογικές περιφέρειες του δήμου

➜ Σε κοινότητες άνω των 300 κατοίκων: έως δύο (2) σταυρούς προτίμησης

➜ Σε κοινότητες κάτω των 300 κατοίκων: έναν (1) σταυρό προτίμησης

Μπορείτε να βρείτε όλες τις πληροφορίες για τη σταυροδοσία στην Περιφέρεια-Περιφερειακή Ενότητα και τον Δήμο-Δημοτική Ενότητα, καθώς και των Κοινοτήτων στην εφαρμογή του Υπουργείου Εσωτερικών ➜ https://ekloges-info.ypes.gr/ Επιλέξτε μια περιοχή πάνω στο χάρτη για να δείτε τις σχετικές εκλογικές πληροφορίες.

Επίσης, μπορείτε να ενημερωθείτε σχετικά από το Δήμο σας καθώς και από τις εφορευτικές επιτροπές κατά την ημέρα ψηφοφορίας μέσα στο εκλογικό τμήμα πριν την ψήφο σας.

3. Πόσες εκλογικές περιφέρειες έχουμε για τις περιφερειακές εκλογές και ποιες; Πόσοι σύμβουλοι εκλέγονται ανά περιφέρεια;

Στην ιστοσελίδα του Υπουργείου Εσωτερικών, και ειδικότερα στην διαδρομή «Εκλογές ➜ Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές ➜ Εγκύκλιοι ➜ Εγκύκλιος 13/ Παραρτήματα Εγκυκλίου 13», στο Παράρτημα 1 αποτυπώνονται οι περιφερειακές ενότητες – εκλογικές περιφέρειες ανά περιφέρεια (σημειώνουμε ότι οι περιφερειακές ενότητες ταυτίζονται με τις εκλογικές περιφέρειες) και στο Παράρτημα 3 – Χάρτες αποτυπώνονται οι έδρες – αριθμός περιφερειακών συμβούλων ανά εκλογική περιφέρεια.

4. Πόσες εκλογικές περιφέρειες έχουμε για τις δημοτικές εκλογές και ποιες; Πόσοι σύμβουλοι εκλέγονται ανά δήμο;

Στην ιστοσελίδα του Υπουργείου Εσωτερικών, και ειδικότερα στη διαδρομή  «Εκλογές ➜ Δημοτικές και Περιφερειακές Εκλογές ➜ Εγκύκλιοι», έχει αναρτηθεί αρχείο excel με την ονομασία «Βάση δεδομένων δημοτικών εκλογών 2019», στο οποίο αποτυπώνονται οι δημοτικές ενότητες (εκλογικές περιφέρειες) ανά δήμο, οι κοινότητες και οι έδρες-αριθμός συμβούλων ανά εκλογική περιφέρεια.

5. Ποιοι έχουν δικαίωμα ψήφου στις Αυτοδιοικητικές Εκλογές του 2019 στην Ελλάδα;

Δικαίωμα ψήφου για τις αυτοδιοικητικές εκλογές έχουν:

α. Οι Έλληνες πολίτες που:

➜ συμπληρώνουν το 17ο έτος της ηλικίας τους κατά το έτος της εκλογής, δηλαδή όσοι έχουν γεννηθεί μέχρι και 31 Δεκεμβρίου2002

➜ είναι εγγεγραμμένοι σε εκλογικό κατάλογο δήμου της χώρας και δεν έχουν στερηθεί του δικαιώματος του εκλέγειν.

β. Οι πολίτες των λοιπών 27 κρατών-μελών της Ευρωπαϊκής Ένωσης που:

➜ διαμένουν στην Ελλάδα και συμπληρώνουν το 17οέτος της ηλικίας τους κατά το έτος της εκλογής, δηλαδή όσοι έχουν γεννηθεί μέχρι και 31 Δεκεμβρίου 2002. * δεν έχουν στερηθεί το δικαίωμα του εκλέγειν * έχουν εγγραφεί στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους δήμου του ελληνικού κράτους μέχρι 28 Φεβρουαρίου 2019.

6. Ποιοι είναι οι υποψήφιοι συνδυασμοί και οι υποψήφιοι στην περιφέρεια και τον δήμο μου; Που μπορώ να τους πληροφορηθώ;

Οι ψηφοφόροι δύνανται να ενημερωθούν σχετικά από τον οικείο Δήμο, ο οποίος εκδίδει, δημοσιεύει και αναρτά το πρόγραμμα εκλογής.

7. Πού θα μπορώ να δω τα αποτελέσματα των αυτοδιοικητικών εκλογών;

Τα αποτελέσματα των εκλογών ανακοινώνονται στην ιστοσελίδα του Υπουργείου Εσωτερικών (https://ekloges.ypes.gr/).

Υπενθυμίζεται ότι:

➜ Δεν επιτρέπεται στα κόμματα και τους συνασπισμούς κομμάτων, κατά τη διάρκεια της προεκλογικής περιόδου,  να χορηγούν εισιτήρια για τη μετακίνηση των ετεροδημοτών ή να ναυλώνουν μεταφορικά μέσα.

➜ Οι δημόσιοι υπάλληλοι, οι δικαστικοί, θρησκευτικοί και δημόσιοι λειτουργοί, όταν ασκούν τα καθήκοντά τους, οφείλουν  να τηρούν τις αρχές της ουδετερότητας και της αμεροληψίας της Διοίκησης. Ως εκ τούτου, πρόσωπα που κατέχουν δημόσιο αξίωμα ή υπηρετούν σε θέσεις ευθύνης οφείλουν, ιδιαίτερα κατά την προεκλογική περίοδο,  να απέχουν από δηλώσεις υποστήριξης υπέρ συγκεκριμένου κόμματος ή αποδοκιμασίας κόμματος, επικαλούμενοι τη δημόσια ιδιότητά τους.

Μέχρι πόσους σταυρούς μπορείτε να βάλετε

 

Τις απορίες σχετικά με το πόσους σταυρούς μπορεί να βάλει ο ψηφοφόρος σε ένα ψηφοδέλτιο στις αυτοδιοικητικές εκλογές 2019, λύνει η νέα εγκύκλιος του υπουργείου Εσωτερικών.

Δείτε πόσους σταυρούς θα βάλετε συγκεκριμένα στον δήμο σας online από το ΥΠΕΣ  εδώ

Σύμφωνα με την εγκύκλιο, ο πολίτης βάζοντας σταυρούς, ή αλλιώς με την «σταυροδοσία», εκφράζει την προτίμησή του σε έναν ή δύο ή τρεις υποψηφίους δημοτικούς συμβούλους της εκλογικής περιφέρειας, στους εκλογικούς καταλόγους της οποίας είναι εγγεγραμμένος και σε έναν υποψήφιο δημοτικό σύμβουλο από τις λοιπές εκλογικές περιφέρειες του δήμου.
Στις μονοεδρικές, διεδρικές και τριεδρικές εκλογικές περιφέρειες ο εκλογέας μπορεί να εκφράσει την προτίμησή του μόνον υπέρ ενός υποψηφίου της εκλογικής περιφέρειας στους εκλογικούς καταλόγους της οποίας είναι γραμμένος και υπέρ ενός υποψηφίουσε μία από τις άλλες εκλογικές περιφέρειες του οικείου δήμου.

Σε δήμους που αποτελούνται από μία ενιαία εκλογική περιφέρεια, ο πολίτης εκφράζει την προτίμησή του προς έναν ή δύο ή τρεις υποψηφίους δημοτικούς συμβούλους.

Επίσης, εκφράζει την προτίμησή του:
– προς έναν ή δύο υποψήφιους συμβούλους κοινότητας στις οποίες εκλέγονται πενταμελή, επταμελή, ενδεκαμελή ή δεκαπενταμελή συμβούλια ή
– προς έναν υποψήφιο πρόεδρο κοινότητας έως και 300 μονίμων κατοίκων.

Τι ώρα ανοίγουν και τι ώρα κλείνουν οι κάλπες

Τι ώρα ανοίγουν και τι ώρα κλείνουν οι κάλπες την Κυριακή 26 Μαΐου. Πορτοκαλί, γαλάζιο, μωβ και κίτρινο είναι τα ειδικά διακριτικά χρώματα που θα έχουν οι κάλπες στις φετινές δημοτικές εκλογές, τις περιφερειακές εκλογές καθώς και τις ευρωεκλογές.

H ψηφοφορία θα αρχίσει στις 7:00 και θα ολοκληρωθεί στις 19:00 την Κυριακή 26 Μαΐου. H αναγνώριση των εκλογέων γίνεται με βάση την αστυνομική τους ταυτότητα ή το διαβατήριό τους.

Η κάλπη που χρησιμοποιείται κατά την ψηφοφορία στις εκλογές για την ανάδειξη των συμβούλων και προέδρων κοινοτήτων φέρει στην εξωτερική επιφάνεια της εµπρόσθιας κάθετης πλευράς αυτής, της ορατής από τους ψηφοφόρους, έντυπη αφίσα πορτοκαλί απόχρωσης και διαστάσεων 35 x 50 εκατοστών του μέτρου, πάνω στην οποία αναγράφεται µε κεφαλαία γράμματα λευκής απόχρωσης η φράση: «ΚΟΙΝΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2019»

Η κάλπη που χρησιμοποιείται κατά την ψηφοφορία στις εκλογές για την ανάδειξη των περιφερειαρχών και περιφερειακών συμβούλων φέρει στην εξωτερική επιφάνεια της εµπρόσθιας κάθετης πλευράς αυτής, της ορατής από τους ψηφοφόρους, έντυπη αφίσα γαλάζιας απόχρωσης και διαστάσεων 35 x 50 εκατοστών του μέτρου, πάνω στην οποία αναγράφεται µε κεφαλαία γράμματα λευκής απόχρωσης η φράση:
«ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2019».

Η κάλπη που χρησιμοποιείται κατά την ψηφοφορία στις εκλογές για την ανάδειξη των δηµάρχων και δημοτικών συμβούλων φέρει στην εξωτερική επιφάνεια της εµπρόσθιας κάθετης πλευράς αυτής, της ορατής από τους ψηφοφόρους, έντυπη αφίσα κίτρινης απόχρωσης και διαστάσεων 35 x 50 εκατοστών του µέτρου, πάνω στην οποία αναγράφεται µε κεφαλαία γράµµατα λευκής απόχρωσης η φράση: «ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2019»

Η κάλπη που χρησιμοποιείται κατά την ψηφοφορία στις εκλογές για την ανάδειξη των µελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου φέρει στην εξωτερική επιφάνεια της εµπρόσθιας κάθετης πλευράς αυτής, της ορατής από τους ψηφοφόρους, έντυπη αφίσα μωβ απόχρωσης
και διαστάσεων 35 x 50 εκατοστών του μέτρου, πάνω στην οποία αναγράφεται µε κεφαλαία γράµµατα λευκής απόχρωσης η φράση:
«ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΕΣ 2019»

Στατιστικά Δημοτικών Εκλογών 2014

9229 – Δήμος Ελευσίνας (Δυτικής Αττικής)

Τα εμφανιζόμενα στοιχεία είναι ανεπίσημα
Ωρα Ενσωμάτωση Εγγεγραμμένοι Ψήφισαν Εγκυρα Ακυρα Λευκά
A 19-05 10:26 53/53 / 100,00 % 23.917 16.647 / 69,60 % 15.914 / 95,60 % 510 / 3,06 % 223 / 1,34 %
B 26-05 11:57 53/53 / 100,00 % 23.917 16.043 / 67,08 % 14.283 / 89,03 % 929 / 5,79 % 831 / 5,18 %

 

Α’ Κυριακή Β’ Κυριακή
Α/Α Υποψήφιος / Συνδυασμός Ποσοστό Ψήφοι Εδρες Ποσοστό Ψήφοι Εδρες Σύνολο
4 Τσουκαλάς Γεώργιος – ΕΝΩΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ-ΜΑΓΟΥΛΑΣ 40,10 6.382 6 64,06 9.149 10 16
2 Τόλης Βασίλειος – ΕΛΕΥΣΙΝΑ-ΜΑΓΟΥΛΑ ΠΡΩΤΗ ΠΟΛΗ 23,86 3.797 3 35,94 5.134 3 6
1 Βιλλιώτης Νικόλαος – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΜΑΓΟΥΛΑΣ 16,29 2.593 2 2
3 Βαμβακάς Κωνσταντίνος – ΕΝΕΡΓΗ ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΜΑΓΟΥΛΑΣ 12,22 1.945 2 2
5 Βαρδαβάκης Εμμανουήλ – ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 7,52 1.197 1 1

Υποψήφιοι Δημοτική Συνδιασμοί